e-mail: skola@oasoslouny.cz    tel.: +420 415655489

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

30.1.2017

Celkem 19 studentů ze všech maturitních oborů si ve středu 18. ledna přišlo porovnat své znalosti z anglického jazyka. Tentokráte se soutěžilo ve dvou kategoriích. V písemné části si soutěžící ověřili své schopnosti v poslechu, porozumění čtenému textu a gramatice. Šest nejlepších studentů z kategorie III.A a dva studenti z kategorie III.B postoupili do ústního kola, kde konverzovali na vylosované téma.

Ve velmi vyrovnané soutěži nakonec v kategorii III.A získala 1.místo Kristýna Zeybertová (EKL2), 2.místo Pavel Kafka (EKL2) a 3.místo Ivana Šašková (VSP2).

Další pořadí: 4. Zelnická Valerie (EKL2), 5. Ulrich David (STR3), 6. Diviš Kryštof (OAK1), Hedánek Jaroslav (STR3), 8. Vondráček Jakub (EKL3), 9. Parma Jaroslav (EKL2), 10. Veselák František (EKL3), 11. Krobová Natálie (EKL2), 12. Džurbanová Adriana (VSP2), 13. Jandlová Marie (OAK2), 14. Kubínek Michal (OAK1), 15. Rychtařík Lukáš (EKL3), 16. Drahovzal Vojtěch (EKL2), 17. Vokurka Milan (STR3)

V kateborii III.B (studenti, kteří dlouhodobě pobývali v anglicky mluvící zemi) zvítězil Jakub Vrba (STR3), Nikola Klásová (OAK1) získala 2.místo.

Nejlepší studenti v kategorii A budou naši školu v okresním kole v Žatci a první dva se zúčastní olympiády Středních odborných škol, která se bude konat na naší škole v březnu.

Vítěz kategorie B postupuje do krajského kola, které se bude konat v Ústí nad Labem.

Všem studentům jménem organizátorů soutěže děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchů při dalším studiu angličtiny.

Mgr. Iris Kernerová, Mgr. Radka Nováková, Mgr. Simona Pichertová, Ing.Helena Zikmundová