Jak – formát .jpg

–           do předmětu napište své jméno, příjmení a třídu

–           popište okolnosti vzniku fotky (kde, kdy, jak,…)

Sportovci z řad našich studentů se neztratili ani v atletice

[singlepic id=92 w=150 h=120 float=left]Dne 18.9.2012 se naše škola poprvé zúčastnila atletických závodů CORNY, které se konaly v Meziboří. Jelikož začátek roku byl pro všechny hektický, [singlepic id=94 w=150 h=120 float=right]museli jsme při výběru atletů tak trošku vařit z vody. Nakonec se ovšem ukázalo, že jsme měli šťastnou ruku a naši sportovci skvěle reprezentovali naší školu. V kategorii děvčat jsme patřili k průměru a nebýt menších zdravotních komplikací a lehké nervozity, určitě by to bylo lepší než 5. místo. Ale i tak to byl napoprvé hezký výsledek. Vyzdvihnout musím hlavně výškařky a koulařky, které pro naše družstvo získaly velký počet bodů, ani dívčí štafeta si nevedla vedle atletek vůbec špatně.

Chlapecké družstvo patřilo dokonce do nadprůměru a nakonec z toho bylo skvělé 3. místo, takže stupně vítězů. Ve většině disciplín jsme patřili k nejlepším a například v kouli, dálce, výšce, hladké stovce a štafetě jsme obsazovali stupně vítězů.

Všem bych rád poděkoval za perfektní reprezentaci školy a vyjádřil velkou pochvalu. Apeluji na studenty nižších ročníků, aby na sobě pracovali a mohli se příští rok stát součástí družstva.

Text: Jakub Hnátek

[singlepic id=93 w=150 h=120 float=left][singlepic id=95 w=150 h=120 float=right]

Nový školní rok!!!

Začal nám

školní rok 2012/13

a přinesl spoustu novinek:

1. Spojili jsme se v jednu velkou školu pod názvem Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, p. o.

2. Učíme se ve třech budovách

3. Dohromady máme asi 580 žáků, 90 zaměstnanců, z toho 63 učitelů a mistrů odborného výcviku