e-mail: skola@oasoslouny.cz    tel.: +420 415655489

Prosba o hlasování

18.1.2012
Ahoj,
jsme dva kluci z naší školy – Jakub Leško (STR 3) a Filip Szitai (VSP 2). Před několika měsíci jsme založili malou kapelu, která hraje rap – dali jsme si jméno Svoboda Projevu. Máme zatím tři skladby.

Abychom mohli dál tvořit, rozhodli jsme se zapojit do soutěže Chyť svůj sen – chceme si totiž díky této soutěži pořídit aparaturu na nahrávání skladeb. K tomu ale potřebujeme tvoje hlasy – hlasuj, prosím, na adrese: http://www.facebook.com/l/wAQGxN9pmAQGtHYFUSgSa8gnWfLETa479Zx7HDpOsRTSPFw/www.dreamcatcher.cz/list/domaci-studio/)

– stačí jen kliknout na ikonu Hlasuj, pak na logo Facebooku – a je to (bez registrace).

Chtěli bychom si splnit svůj životní sen, tak nám ho, prosím, pomoz splnit.

Hlasovat  je možné pouze do 23. ledna.

One Response to Prosba o hlasování

 • 18.1.2012

  Prosba o hlasování

  Ahoj,
  jsme dva kluci z naší školy – Jakub Leško (STR 3) a Filip Szitai (VSP 2). Před několika měsíci jsme založili malou kapelu, která hraje rap – dali jsme si jméno Svoboda Projevu. Máme zatím tři skladby.

  Abychom mohli dál tvořit, rozhodli jsme se zapojit do soutěže Chyť svůj sen – chceme si totiž díky této soutěži pořídit aparaturu na nahrávání skladeb. K tomu ale potřebujeme tvoje hlasy – hlasuj, prosím, na adrese: http://www.facebook.com/l/wAQGxN9pmAQGtHYFUSgSa8gnWfLETa479Zx7HDpOsRTSPFw/www.dreamcatcher.cz/list/domaci-studio/)

  – stačí jen kliknout na ikonu Hlasuj, pak na logo Facebooku – a je to (bez registrace).

  Chtěli bychom si splnit svůj životní sen, tak nám ho, prosím, pomoz splnit.

  Hlasovat  je možné pouze do 23. ledna.